Kovář Zdeněk (Vsetín 1917 - 2004 Zlín)
Slévač, signováno a datováno Kovář Z.48, patinovaný bronz, výška 27 cm, mramorový podstavec (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |